Voorronde bekercompetitie

De voorronde van de bekercompetitie begon op 17 september, inmiddels zijn alle uitslagen bekend. De 11 winnaars en 21 vrijgestelde spelers komen in de 1e ronde terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

Voorronde bekercompetitie
vanaf 17-09-2015
Witspeler Zwartspeler Uitslag
René Blokker Hans van Koningsbruggen 1-0
Rob van Dijk Johan Wester * 0-1
Bert van Brenk Henk Rijksen 1-0 **
Oscar van Ewijk * Gerard Reijnen 1-0
Edwin Vermeulen Piet C. Konijn 1-0
Henk de Waal Rens Rensen 1-0
Jessica Sijs Piet van Veelen * ½-½
Auke Nicolai Martijn Aartsen 1-0
Tom Roelofszen Siem Appelman 1-0
Ilse Brans Nico Dekker * 0-1
Willem Groot Dinant Terweijden 0-1
Vrijgesteld/Bye O.b.v. Kampioenschap 14/15
Dennis Keetman #1
Rob Spaans #2
Gerrit van Oostrum #3
Maarten de Haas #4
Kasper van der Meulen #5
Chris Holdorp #6
Piet M. Konijn #7
Mats Bakker #8
Karel Keesman #9
Nico Duin #10
William Thomson #11
Hans de Jong #12
Peter Wuis #13
Gerard Groenveld #14
Carlo Oud #15
Justin van Ingen #16
Adri Maijers #17
Emiel Piek #18=
Eric de Jong #20
Peter Hoekstra #21
Ronald van Ewijk #22
Niet ingedeeld Reden
Jan Zwart afgezegd

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

* = Ratingverschil (interne rating, stand begin competitie) is meer dan 200. Speler moet winnen om naar volgende ronde te gaan. Bij remise gaat tegenstander door. In alle andere gevallen moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.

** = Henk heeft momenteel zijn been in het gips vanwege een gescheurde achillespees. Hierdoor is Henk voorlopig niet in staat om op donderdagavond naar de club te komen. Gelukkig was Bert zo sympathiek dat hij de bekerpartij in huize Rijksen wilde spelen. Reuze bedankt, Bert! Een spoedig herstel gewenst, Henk!