1e ronde bekercompetitie

De 1e ronde van de bekercompetitie begon op 13 oktober, inmiddels zijn alle uitslagen bekend, op één afgelaste wedstrijd na. De 15 winnaars komen in de 2e ronde terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld, op "Lucky Loser" William Thomson na.

1e ronde bekercompetitie
vanaf 13-10-2016
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Piet M. Konijn Maarten de Haas 1-0
Gerrit van Oostrum * William Thomson 1-0
Dinant Terweijden Hans de Jong * 0-1
Rob Spaans Edwin Vermeulen ½-½, 1-0 n.s.
Gerard Groenveld Bert van Brenk ½-½, 0-1 n.s.
Thomas van Langen Dennis Keetman * 0-1
Willem Groot Ronald van Ewijk * 0-1
Roel Bakker Piet van Veelen 1-0
Johan Wester Oscar van Ewijk 0-0 R **
Karel Keesman * Eric de Jong 1-0
Sandra Keetman Jan Barteling 1-0
Siem Appelman Kevin Tan * 0-1
Emiel Piek Adri Maijers 1-0
Rob van Dijk Peter Wuis * 0-1
Kasper van der Meulen Chris Holdorp 1-0
Piet C. Konijn Nico Duin 0-1
"Lucky Loser" O.b.v. Loting
William Thomson "Lucky Loser"

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

* = Ratingverschil (interne rating, stand begin competitie) is meer dan 200. Speler moet winnen om naar volgende ronde te gaan. Bij remise gaat de tegenstander door. In alle andere gevallen moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.

** = Op de zes mogelijke speelavonden voor deze bekerronde waren zowel Johan als Oscar slechts één keer aanwezig. Helaas was dit niet tegelijkertijd, de bekerwedstrijd is dus niet op de agenda gekomen. In goed overleg is besloten om beide heren hierdoor een reglementaire nederlaag voor de beker te geven. De vrijgekomen plaats is door loting naar "Lucky Loser" William Thomson gegaan.