39e Nico Dekker Chrysantentoernooi is vol (update)

Op zaterdag 23 september wordt alweer het 39e Nico Dekker Chrysantentoernooi gespeeld.

🔗 Flyer
🔗 Inschrijfformulier
🔗 Deelnemerslijst
🔗 Meer informatie
🔗 Claim per mail een plek op de reservelijst

Update: De deelnemerslijst zit vol, inschrijven op de reservelijst is nog wel mogelijk

Dank aan iedereen voor het enthousiaste inschrijven, met 80+ deelnemers gaan we er weer een gezellig toernooi van maken. Het inschrijfformulier is inmiddels gesloten. Wij naderen ons maximum, de ruimte in speellocatie De Swan is beperkt.

Misschien dat wij het maximum nog iets op kunnen rekken. Daarnaast leert de ervaring dat er altijd last-minute afmeldingen zijn. Daarom zullen wij nieuwe aanmeldingen vanaf nu op een reservelijst plaatsen. Wil jij kans maken op een plekje in het Chrysantentoernooi? Mail mij dan op wedstrijdleider@svheerhugowaard.nl! Wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Ik zal geïntersseerden op de hoogte houden van hun kansen en uiterlijk vrijdagavond 20 uur krijg je te horen of er een plekje voor jou is.