2e ronde bekercompetitie

De 2e ronde van de bekercompetitie begon op 7 december, de partijen die nog niet gespeeld zijn komen zo snel mogelijk op de agenda. De 8 winnaars komen in de kwartfinale terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

1e ronde bekercompetitie
vanaf 07-12-2017
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Nico Duin Roel Bakker 4jan
Karel Keesman * Ronald van Ewijk 4jan
Mats Bakker Siem Appelman 11jan
Sandra Keetman Dennis Keetman 0-1
William Thomson Kasper van der Meulen 0-1
Johan Wester * Adri Maijers 4jan
Maarten de Haas * Sjors Hes 1-0
Hans de Jong Piet M. Konijn 1-0

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

* = Ratingverschil (interne rating, stand begin competitie) is meer dan 200. Speler moet winnen om naar volgende ronde te gaan. Bij remise gaat de tegenstander door. In alle andere gevallen moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.