1e ronde bekercompetitie

De 1e ronde van de bekercompetitie begon op 17 oktober, inmiddels zijn alle uitslagen bekend. De 16 winnaars komen in de 2e ronde terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

1e ronde bekercompetitie
vanaf 17-10-2013
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Gerard Groenveld Adri Maijers 1-0
Mats Bakker Karel Keesman * ½-½
Emiel Piek Justin van Ingen 1-0
Ronald van Ewijk Oscar van Ewijk * 0-1
Willem van den Akker Nico Duin 1-0
William Thomson Piet Konijn 1 ½-½, 0-1 n.s.
Gerrit van Oostrum * Peter Wuis 1-0
Kasper van der Meulen * Jasper van Vianen 1-0
Bert van Brenk Piet Konijn 2 1-0
Tjibbe Bijlsma Siem Appelman 1-0
Gerard Reijnen Edwin Vermeulen * 0-1
Rob Spaans Peter Hoekstra 0-1
Chris Holdorp Johan Wester * 0-1
Hans van Koningsbruggen Henk de Waal 1-0
Jean-Paul Ory Dennis Keetman ½-½, 0-1 n.s.
Henk Rijksen # Maarten de Haas 0-1

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

# = Helaas heeft Tom Roelofszen zich voor de beker teruggetrokken. Zijn plaats werd overgenomen door "Lucky Loser" Henk Rijksen. Henk kreeg in de voorronde een reglementaire nederlaag wegens incorrect afmelden. De intenties van Henk waren echter goed. Nu de mogelijkheid zich voor deed kreeg Henk bij hoge uitzondering een tweede kans. Voor de zekerheid voor iedereen: Je afbericht dient altijd bij Kasper te gebeuren (per mail, telefoon, sms of via het uitslagenformulier).
* = Ratingverschil (interne rating, stand begin competitie) is meer dan 200. Speler moet winnen om naar volgende ronde te gaan. Bij remise gaat tegenstander door. In alle andere gevallen moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.