Hoofdgroep 40e Nico Dekker Chrysantentoernooi bijna vol, reservelijst voor Achtkampen

Op zaterdag 22 september wordt alweer het 40e Nico Dekker Chrysantentoernooi gespeeld. De interesse is overweldigend, de Achtkampen zitten inmiddels stampvol, in de Hoofdgroep zijn nog een paar plekjes vrij.

Door de vele enthousiaste inschrijvingen zullen we met een extra Achtkamp spelen. De ruimte in onze speellocatie is echter beperkt, waardoor het maximum voor de Achtkampen op 56 deelnemers staat. Voor de Hoofdgroep blijft het maximum van 32 deelnemers in tact. De Achtkampen zitten inmiddels vol, er is nog wel plek op de reservelijst. In de Hoofdgroep zijn nog wel een paar plekken vrij. Mocht je interesse hebben om in de Hoofdgroep mee te doen of wil je op de reservelijst voor de Achtkampen geplaatst worden? Neem dan contact op via wedstrijdleider@svheerhugowaard.nl of buiten kantooruren via 0611108941. Ben je onverhoopt toch verhinderd? Geef het dan zo snel mogelijk door, zodat we iemand anders blij kunnen maken.

🔗 Flyer
🔗 Inschrijfformulier
🔗 Inschrijven Hoofdgroep (per mail)
🔗 Aanmelden reservelijst Achtkampen (per mail)
🔗 Deelnemerslijst
🔗 Meer informatie