Piet Peelen winnaar 40e Nico Dekker Chrysantentoernooi

Zaterdag 22 september is alweer het 40e Nico Dekker Chrysantentoernooi gespeeld.

We kunnen terugkijken op een zeer geslaagde dag, waarop Piet Peelen zijn klasse toonde en de hoofdprijs mee naar huis nam! De uitslagen van deze jubileumeditie staan inmiddels online. Daarnaast hebben we een achttal prachtige verslagen mogen ontvangen, het is heel leuk om te lezen hoe iedereen het toernooi heeft ervaren. Naast de verslagen heeft Piet een aantal mooie foto's gemaakt. Alle deelnemers, bezoekers en betrokkenen bedankt voor weer een onvergetelijke dag!

🔗 Eindstanden
🔗 Eregalerij
🔗 Foto's van Piet M. Konijn
🔗 Verslag toernooiwinnaar Piet Peelen (Magnus Anna Paulowna Chess)
🔗 Verslag Gerrit ft. wethouder Jan van der Starre (Heerhugowaard)
🔗 Verslag Piet M. Konijn (Heerhugowaard)
🔗 Verslag Jessica Stratmann-Koning (Aartswoud)
🔗 Verslag Gerard Postma (En Passant Texel)
🔗 Verslag Thomas Richter (En Passant Texel)
🔗 Verslag Kees Pruis (Purmerend)
🔗 Verslag Warner de Weerd (NHD, 24 september)