Pensioenlied voor Gerrit (Op de melodie van Sound of Silence)

Nu na 66 jaar, heb je het eindelijk voor elkaar, het is echt zo; je gaat met pensioen, hoeft niet meer te werken voor je poen, en nu geniet je in de tuin naar hartenlust, van al die rust, en het geluid van stilte.

Ondanks Rutte's rotbeleid, eindelijk gerechtigheid, het duurde wel wat langer dan verwacht, maar jij bent het die het laatste lacht, dus nu geen zorgen over de acties van het kabinet, 't is tijd voor pret en het geluid van stilte.

En tegen het ROC zeg je nu lekker tabee, jouw leerlingen zoeken het maar uit, ook al kunnen ze nog steeds geen fluit, en gaat het mis, nou dan hebben ze dikke pech, want jij bent weg, en geniet van het geluid van stilte.

Daarom zitten we nu hier, te genieten van jouw bier, en ook Ansie dacht 'ik nok ermee ! ik kies voor mijn eigen pais en vree ! dus tezamen nemen jullie lekker alle tijd en zonder spijt, Dus blij genieten (2x) van het geluid van stilte.

Tekst: Merlijn en Maarten van Oostrum