Uitslagen en eindstand voorronde 5-8 rapidkampioenschap 2018-2019

Uitslagen svHHW Rapidkampioenschap 2018-2019
voorronde 5 gespeeld op 21-02-2019 met 15 min. p.p.p.p. + 5 sec. p.z.
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Kasper van der Meulen Dennis Keetman 1-0
Karel Keesman Gerrit van Oostrum 0-1
Richard van Diepen Jeffrey Pilon ½-½
Maarten de Haas Rob Spaans ½-½
Mats Bakker Piet M. Konijn ½-½
William Thomson Roy Rietbergen 1-0
Edwin Vermeulen Dinant Terweijden 1-0
Rob van Dijk Hein Schut 0-1
Adri Maijers René Groenendijk 1-0
Siem Appelman Ilse Brans 0-1
Kevin Tan Sandra Keetman 0-1
Piet C. Konijn Bouke Woudstra ½-½
Piet van Veelen Roel Bakker 0-1
Jan Barteling Gerard Reijnen 1-0
Lucas Oliveira John Nieuwland 1-0
Rick Schut Luuk Terweijden 1-0
Rens Rensen Ronald van Ewijk 0-1
Roland Hoffmann Gerard Groenveld ½-½
Hans van Koningsbruggen Piet Manni 0-1

 

Uitslagen svHHW Rapidkampioenschap 2018-2019
voorronde 6 gespeeld op 21-02-2019 met 15 min. p.p.p.p. + 5 sec. p.z.
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Gerrit van Oostrum Kasper van der Meulen ½-½
Dennis Keetman Richard van Diepen 1-0
Jeffrey Pilon Maarten de Haas 1-0
Mats Bakker William Thomson ½-½
Hein Schut Karel Keesman 0-1
Rob Spaans Edwin Vermeulen 1-0
Sandra Keetman Adri Maijers 1-0
Roel Bakker Ilse Brans 1-0
Piet M. Konijn Jan Barteling 0-1
Ronald van Ewijk Piet C. Konijn 0-1
Roy Rietbergen Siem Appelman 1-0
Bouke Woudstra Rob van Dijk ½-½
René Groenendijk Lucas Oliveira 0-1
Dinant Terweijden Rick Schut 0-1
Roland Hoffmann Kevin Tan 0-1
Luuk Terweijden Piet van Veelen 1-0
Gerard Groenveld Rens Rensen 1-0
Piet Manni John Nieuwland 1-0
Gerard Reijnen Hans van Koningsbruggen 1-0

 

Uitslagen svHHW Rapidkampioenschap 2018-2019
voorronde 7 gespeeld op 21-02-2019 met 15 min. p.p.p.p. + 5 sec. p.z.
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Kasper van der Meulen Jeffrey Pilon 1-0
Gerrit van Oostrum Dennis Keetman 0-1
Karel Keesman Rob Spaans ½-½
Richard van Diepen Sandra Keetman 1-0
Maarten de Haas Roel Bakker 0-1
Jan Barteling Mats Bakker 0-1
William Thomson Hein Schut 1-0
Piet C. Konijn Roy Rietbergen 0-1
Edwin Vermeulen Lucas Oliveira ½-½
Adri Maijers Rick Schut 0-1
Kevin Tan Bouke Woudstra 1-0
Rob van Dijk Piet M. Konijn 0-1
Ilse Brans René Groenendijk 0-1
Henk Goeverneur Dinant Terweijden 0-1
Siem Appelman Ronald van Ewijk ½-½
Luuk Terweijden Gerard Groenveld 1-0
Piet Manni Gerard Reijnen 0-1
Piet van Veelen Roland Hoffmann 0-1
John Nieuwland Rens Rensen 0-1
Hans van Koningsbruggen oneven 1p

 

Uitslagen svHHW Rapidkampioenschap 2018-2019
voorronde 8 gespeeld op 21-02-2019 met 15 min. p.p.p.p. + 5 sec. p.z.
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Dennis Keetman William Thomson 1-0
Rob Spaans Kasper van der Meulen ½-½
Jeffrey Pilon Gerrit van Oostrum 1-0
Roel Bakker Richard van Diepen 1-0
Mats Bakker Karel Keesman ½-½
Rick Schut Roy Rietbergen ½-½
Lucas Oliveira Maarten de Haas ½-½
Sandra Keetman Jan Barteling 1-0
Piet M. Konijn Edwin Vermeulen 1-0
Hein Schut Luuk Terweijden 0-1
René Groenendijk Piet C. Konijn 1-0
Gerard Reijnen Adri Maijers ½-½
Dinant Terweijden Rob van Dijk 1-0
Ronald van Ewijk Ilse Brans 1-0
Rens Rensen Roland Hoffmann 0-1
Gerard Groenveld Piet Manni 1-0
John Nieuwland Henk Goeverneur 0-1

 

 

Eindstand voorronde svHHW Rapidkampioenschap 2018-2019
na voorronde 8 van de 8, na speeldag 2 van de 3
Nr Voornaam Naam Punten WP SB PS Fgr
01 Dennis Keetman 7,0 38,5 32,00 32,0 q
02 Kasper van der Meulen 6,5 38,5 31,75 30,5 q
03 Jeffrey Pilon 5,5 34,0 20,25 26,0 q*
04 Roel Bakker (2) 5,5 31,0 19,25 21,5 x
05 Karel Keesman 5,0 37,0 20,50 24,5 q
06 Mats Bakker 5,0 34,0 18,50 24,0 q
07 Rob Spaans 5,0 33,5 18,75 23,0 q
08 Richard van Diepen 4,5 41,0 20,25 23,0 r
09 Gerrit van Oostrum 4,5 39,5 19,75 25,0
10 William Thomson 4,5 37,0 16,75 21,5
11 Sandra Keetman (2) 4,5 34,5 18,25 19,5
12 Rick Schut (2) 4,5 33,0 17,25 17,5
13 Piet M. Konijn 4,5 33,0 15,50 18,0
14 Roy Rietbergen 4,5 30,5 15,75 19,5
15 Maarten de Haas 4,0 41,0 18,75 22,0
16 Dinant Terweijden 4,0 29,5 12,50 14,5
17 Lucas Oliveira (2) 4,0 29,5 12,25 16,5
18 René Groenendijk 4,0 29,5 11,50 16,0
19 Luuk Terweijden 4,0 26,5 9,50 12,0
20 Kevin Tan 3,5 35,5 14,00 16,5
21 Jan Barteling (2) 3,5 35,5 13,75 18,5
22 Edwin Vermeulen 3,5 35,0 14,25 19,0
23 Adri Maijers 3,5 33,5 13,25 16,0
24 Roland Hoffmann (2) 3,5 29,0 9,00 13,0
25 Ronald van Ewijk (2) 3,5 28,5 10,25 14,0
26 Gerard Reijnen 3,5 26,0 7,75 11,5
27 Martijn van Hout (1) 3,0 39,5 13,50 21,0
28 Piet C. Konijn 3,0 33,0 9,75 14,5
29 Hein Schut 3,0 32,0 9,50 17,0
30 Tom Roelofszen (1) 3,0 32,0 8,00 19,0
31 Henk Goeverneur 3,0 30,0 7,00 15,0
32 Gerard Groenveld 3,0 27,5 10,00 9,0
33 Ilse Brans 2,5 33,0 8,50 13,5
34 Bouke Woudstra (2) 2,5 31,0 8,25 15,0
35 Siem Appelman 2,5 30,5 7,25 14,0
36 Rob van Dijk 2,5 28,5 7,25 12,5
37 Justin van Ingen (1) 2,0 33,0 6,50 13,0
38 Carlo Oud (1) 2,0 30,5 7,25 13,5
39 Peter Wuis (1) 2,0 29,5 6,00 12,0
40 Rens Rensen 2,0 27,0 4,25 9,5
41 Piet Manni (2) 2,0 23,5 2,00 7,0
42 Piet van Veelen 1,5 34,5 5,00 10,0
43 Emiel Piek (1) 1,5 27,5 5,00 8,0
44 John Nieuwland 1,0 28,5 1,00 5,0
45 Eric de Jong (1) 1,0 25,0 2,75 7,5
46 Sjors Hes (1) 1,0 23,0 1,00 7,0
47 Hans van Koningsbruggen 1,0 23,0 0,50 2,0
48 Maarten van Halteren (1) 0,5 23,0 1,50 4,0
49 Henk de Waal (1) 0,0 22,0 0,00 0,0
(1) = Alleen de eerste speelavond aanwezig
(2) = Alleen de tweede speelavond aanwezig
Schuingedrukt = Bouke, Jan, Lucas, Rick, Roel, Roland, Ronald en Sandra waren op speeldag 1 afwezig en kregen cadeaupunten voor aanvang van speeldag 2, opdat ze niet de hele avond tegen mindere tegenstand hoefden te schaken. Bouke, Jan, Roel en Sandra kregen 1,5 bonuspunten. Lucas, Rick, Roland en Ronald begonnen aan deze tweede speeldag met 1 punt.
q = Geplaatst voor de finalegroep tijdens de seizoensafsluiting op 23 mei. Uiteraard zijn alle andere schaakliefhebbers ook van harte welkom op deze avond (indeling van niet‑finalisten zal plaatsvinden op basis van deze voorronde en op basis van rating).

q* = Jeffrey is (nog) geen lid van sv Heerhugowaard. Binnen het bestuur is besproken of dit gevolgen heeft voor deelname aan de finalegroep. Besloten is dat Jeffrey gewoon mee kan doen, maar dat hij geen kans maakt op de eretitel van clubkampioen.

x = Roel plaatst zich in de top dankzij gratis bonuspunten, hij komt hierdoor niet in aanmerking voor de finalegroep.

r = Mocht één van de finalisten verhinderd zijn op de finaleavond van 23 mei, dan is Richard de eerstaangewezene om deze lege plek op te vullen.