2e ronde bekercompetitie

De 2e ronde van de bekercompetitie begint op 12 december. Partijen die niet op 12 december zijn gespeeld worden zo snel mogelijk ingepland. De 8 winnaars komen in de kwartfinale terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

2e ronde bekercompetitie
vanaf 12-12-2019
Nr Witspeler Zwartspeler
01 Roy Rietbergen Piet M. Konijn *
02 Gerrit van Oostrum Kasper van der Meulen
03 Jan Barteling Chris Holdorp
04 Tom Lambooij Emiel Piek *
05 Maarten de Haas Edwin Vermeulen
06 Hein Schut William Thomson
07 Sandra Keetman * Gerard Groenveld
08 Richard van Diepen Johan Wester

* = Ratingverschil (interne rating, beginstand seizoen) is meer dan 200. Speler moet winnen om naar de volgende ronde te gaan. Bij remise gaat de tegenstander door. In alle andere gevallen moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.