Halve finale bekercompetitie

Door de Coronacrisis is het seizoen 2019-2020 abrupt ten einde gekomen. Het bekertoernooi had in maart, toen het Coronavirus om zich heen sloeg, wel al de halve finales bereikt. Aangezien er nog maar een drietal partijen te spelen zijn, is het plan om het bekertoenooi af te maken aan het begin van seizoen 2020-2021.

Voor nu staat de halve finale van de bekercompetitie daarom op 3 september ingepland. Partijen die niet op 3 september zijn gespeeld worden zo snel mogelijk ingepland, al hebben we niet heel veel marge. De 2 winnaars komen in de finale terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

Halve finale bekercompetitie
vanaf 03-09-2020
Nr Witspeler Zwartspeler
01 Hein Schut Gerard Groenveld
02 Richard van Diepen * Maarten de Haas

* = Ratingverschil (interne rating, beginstand seizoen) is meer dan 200. Richard moet winnen om naar de volgende ronde te gaan. Bij remise gaat Maarten door. In de andere partij moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.