Halve finale bekercompetitie

Door de Coronacrisis was het seizoen 2019-2020 abrupt ten einde gekomen. Het bekertoernooi had in maart, toen het Coronavirus om zich heen sloeg, wel al de halve finales bereikt. Aangezien er nog maar een drietal partijen te spelen waren, heeft het bestuur besloten om het bekertoernooi af te maken aan het begin van seizoen 2020-2021.

De halve finales van de bekercompetitie 2019-2020 zijn nu op 3 september gespeeld. De 2 winnaars komen in de finale terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

Halve finale bekercompetitie
vanaf 03-09-2020
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Hein Schut Gerard Groenveld 1-0
Richard van Diepen * Maarten de Haas 1-0

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

* = Ratingverschil (interne rating, beginstand seizoen 2019-2020) is meer dan 200. Speler moest winnen om naar volgende ronde te gaan. Bij remise ging de tegenstander door. In de andere partij moest snelschaak de beslissing brengen na een remise.