Dicht

De Swan is op slot. Geen schaken, geen bier, geen darten, geen plezier.

De Swan is dicht. Voor hetero, pot of nicht, potdicht ! Het bier staat te verschralen op de tap. Op de karmeliet vormt zich een schimmellaag. De biljartballen liggen werkeloos vierkant te worden op het laken. De Swan is dicht, geen gezicht. De gokautomaat kreunt van eenzaamheid. Er rammelt nog geen Euro uit. Crisis slaat hard toe voor de gokkers.

De Swan is gesloten. Voor stamgasten, voor barhangers en schaakidioten. Voor sjoelers en bridgers en muziekliefhebbers en alles wat er zomaar even binnen loopt.

Waar moeten we nu op dinsdag middag heen ? Patrick, Tom en Richard klagen steen aan been. "Postbode Siemen, we vervelen ons zo, je moet ons helpen". "Kinders maar ik heb het druk". "Ik moet naar de EeHaBeOo vanwege dat Croma-virus".

De Swan is toe, wat een gedoe.

Was getekend Pietjebel