Kennis


Kennis
De kennis van Dennis is beter dan de kennis van de kennis van Dennis.
In het laatste jeugd Zetje hebben we met een traan in de ogen afscheid genomen van een gedeeltelijk mislukt seizoen. Voor de die-heards onder de jeugdschakers is er nog het GP toernooi van Purmerend, dat !! ONLINE wordt gehouden. Dylan en Jayden v.d. Meulen hebben zich (natuulijk) al aangemeld. Ik ben zeer benieuwd naar deze "proef" als we het zo al mogen noemen. Groot voordeel, volgens de organisatoren, is dat er een redelijk onbeperkt aantal deelnemers mee kunnen doen. Das duidelijk, de tafeltjes en stoeltjes staan thuis, evenals de schaakborden. Ja, hoe het dan gaat zitten met eventuele thuis ingestelde "electronica" ? Wie zal het zeggen, of gaan we steeds uit van de eerlijkheid van de spelers.
Ja, nog even terugkomend op dat Zetje. We hadden twee diagrammen toegevoegd.
Eén was het record "Ping Pong schaak":
1993, Componisten Penzetto en Torre i Cavallo.
(Geniaal, probeer dat maar eens te verbeteren.)
De 2e was het record, mat in één van onze eigen Dennis Keetman.
Kon het natuurlijk toch niet laten, om nog eens te kijken of dat record van Dennis gebroken kan worden. En ja, dat kan. We keken naar het aantal zwarte pionnen op het bord. Zes stuks, we zouden dus 2 gepromoveerde stukken toe kunnen voegen. Dat is dus geheel legaal.
Misschien een leuke opdracht voor de komende weken. Voeg 2 stukken toe en veruim het aantal matten met een x-aantal.
Succes
Pietjebel