Finale bekercompetitie

Door de Coronacrisis was het seizoen 2019-2020 abrupt ten einde gekomen. Het bekertoernooi had in maart, toen het Coronavirus om zich heen sloeg, wel al de halve finales bereikt. Aangezien er nog maar een drietal partijen te spelen waren, heeft het bestuur besloten om het bekertoernooi af te maken aan het begin van seizoen 2020-2021.

De finale van de bekercompetitie 2019-2020 is nu op 10 september gespeeld. Na een spannende partij die lang gelijk op leek te gaan, kon Richard het in tijdnood niet meer bolwerken. Een ijzersterk paard bracht Hein middels een vorkje de beker van 2019-2020. Hopelijk komt de hele partij binnenkort op de website, omdat het vanwege de Coronamaatregelen helaas niet mogelijk was om als toeschouwer van dit schaakgeweld te genieten. Van harte gefeliciteerd, Hein!

Finale bekercompetitie
10-09-2020
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Hein Schut Richard van Diepen 1-0

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

In deze finale moest snelschaak de beslissing brengen bij een remise, meer info over het reglement is hier te vinden.