1e ronde bekercompetitie

De 1e ronde van de bekercompetitie zou op 15 oktober beginnen, maar dit is vanwege de Corona-maatregelen helaas niet gelukt. Zodra de clubavond weer opgestart wordt zullen deze bekerpartijen direct op het programma komen te staan. Partijen die dan niet meteen gespeeld kunnen worden zullen zo snel mogelijk worden ingepland. De 16 winnaars komen in de 2e ronde terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

1e ronde bekercompetitie
zo snel mogelijk
Nr Witspeler Zwartspeler
01 Hein Schut * Piet Manni
02 William Thomson Edwin Vermeulen
03 Johan Wester * Mats Bakker
04 Robert van Veen * Roy Rietbergen
05 Emiel Piek * Ilse Brans
06 Maarten de Haas Jan Barteling
07 Gerard Reijnen Richard van Diepen *
08 Gerard Groenveld Lucas Oliveira
09 Karel Keesman * Adri Maijers
10 Hans de Jong Piet M. Konijn
11 Gerrit van Oostrum Kasper van der Meulen
12 Rob Spaans * Piet van Veelen
13 Tom Lambooij Ronald van Ewijk
14 Kevin Tan * Auke Nicolai
15 Willem Groot Piet C. Konijn *
16 Martijn van Hout Sergo Asoév

* = Ratingverschil (interne rating, beginstand seizoen) is meer dan 200. Speler moet winnen om naar de volgende ronde te gaan. Bij remise gaat de tegenstander door. In alle andere gevallen moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.

Let op: Mogelijk zijn er aangepaste omstandigheden vanwege Corona-maatregelen! Hou onze website en je mail goed in de gaten, lees de actuele situatie hier.