Schot voor de boeg

Op donderdag 26 augustus staat de Ledenvergadering op het menu. Over enige tijd kunnen jullie de stukken van topsecretaris Rob Spaans (opent altijd Engels) tegemoet zien. Omdat we een vlotte vergadering verwachten en omdat we eindelijk weer eens echt achter het bord kunnen zitten hebben we besloten om aansluitend een kleine feestavond te organiseren met een hapje en een drankje. Tevens worden er vierkampjes gespeeld met beperkte bedenktijd en prijsjes (Deze stijlfiguur heet Zeugma). We hopen natuurlijk op een goede opkomst en deelname aan deze avond. Zegt het voort... zegt het voort...

was getekend Pieternel

p.s. 1 Voor degene die geïnteresseerd is in het Schaaktoernooi in Leuven, dit wordt gehouden van vrijdag 29 oktober t/m maandag 1 november. Bijgaand de link naar de gegevens: http://leuvencentraal.be/openleuven/

p.s. 2 Als je mee wilt doen, spoed is geboden want het toernooi heeft een maximum van 80 deelnemers en op dit moment zijn er al een kleine 40 inschrijvingen.