Mat en Plakkerig

Hallo Schaakvrienden, Mat en Plakkerig is weer uit. Nummero 3 van dit jaar. Dat is toch mooi als je half oktober in een vlaag van verstandsverbijstering dit idee werkelijkeid weet te maken. Wat staat er zoal in dit 3e nummer ? Wel allereerst gaan we weer op zoek naar namen van Verenigingen. Waarom bestaat VAS nog wel en Belgisch Park niet meer ? Waarom is TOG opgericht en waarom schaken ze bij Laurierboom-Gambiet op twee avonden ? Verder hebben we dit nummer versierd met een aantal kerstbomen. Er zit er zelfs één bij die van "down under" komt en er is er één bij die omgevallen is. Er ontbreken een aantal ballen, de piek is gekneusd en er zijn veel naalden uitgevallen. De vraag: Mat in twee is dan ook niet op te lossen.

Interessant artikel is verder het interview met hoofdredacteur Tom Lambooij. Voorts zijn er bijdragen van Richard Gooijers, Johan Wester, Rob Spaans en ondergetekende. We hebben de oplage wat verhoogd, dus er zijn op dit moment nog een 7 tal exemplaren over. Voor twee Euro een half uurtje smakelijk leeswerk. Mail even naar pietko47@gmail.com en we zorgen dat U een exemplaar in uw bezit krijgt. (Twee Eurootjes is toch geen geld nietwaar.)

Was getekend Pieternel