Een nieuwe winter, een nieuw besluit

Allo Allo, schaakrakkers. Allereerst, ietwat laat, iedereen nog een gezegend 2022 toegewenst. Hopelijk kunnen we binnenkort weer op een beetje normale manier met elkaar schaken, we wachten af.

Voor degenen die intussen nog niet onherstelbaar verslaafd zijn geraakt aan het internetschaken hebben we goed nieuws. De NSVG, de Nederlandse Schaakbond voor Visueel Gehandicapten, organiseert op zaterdag 12 februari, dat duurt dus nog even, een online Zwitsers toernooi van 5 ronden. Dit toernooi is ook opengesteld voor de ziende mens. Iedereen kan er dus aan mee doen. Aanvang is 13.30, gespeeld wordt op Lichess en via de knop teams komt U vanzelf terecht bij de door Lucas de Jong opgegeven naam, voegt U zelf toe aan de deelnemerslijst en wacht U rustig af tot de PING, waarna U met de 1e ronde kunt beginnen. Het tempo is 15 minuten + 5 seconden increment. Tegen Richard Gooijers heb ik al gezegd dat dit niet erg eerlijk is, maar ja die tijd is nu eenmaal ingesteld door de toernooileiding.

Bijgaand de link naar het toernooi.

https://lichess.org/team/nsvg-en-contacten.

Was getekend: El Canino/Richard Gooijers