Gratis reclame


(Klik op de afbeelding voor een grotere versie)

In het tweede nummer van het "nieuwe" weekblad, Dijk en Waard vonden we afgelopen week een mooie gratis reclame voor het edele schaakspel. Het stukje werd gemaakt door Rens die verschillende personen vragen stelde omtrent het schaakspel. De geïnterviewden waren allemaal tussen de 8 en de 11 jaar, behalve Wytze, 36, zal wel een vader geweest zijn. We hebben het maar even uitgeknipt en gescand, want ja, gratis reclame is natuurlijk nooit weg. Nu maar hopen dat er op de scholen en straks ook weer in de Swan een partijtje gespeeld kan worden, want ja elke avond op Lichess is ook niet alles.

Was getekend Pietermanknecht

Reacties

Nu ook klikbaar en daardoor hopelijk beter leesbaar!

(ik zou ook wel eens willen weten hoe ik mijn tegenstanders kan verslaan)

Ha, ha, ik zou ook wel eens willen weten hoe ik een beter schaker wordt.
Kijk regelmatig naar de SKIL filmpjes van Rick Smit. Die zijn heel verhelderend.