Tobias Voege en Hing Ting Lai winnen 43e Nico Dekker Chrysantentoernooi

Zaterdag 24 september is alweer het 43e Nico Dekker Chrysantentoernooi gespeeld. Het werd weer een topfeest! Deze spannende editie kende uiteindelijk twee winnaars: Tobias Voege en Hing Ting Lai wisten 5,5 punt te scoren en dat was precies genoeg voor de eindwinst. Voor de slotronde stond Juan de Roda Husman nog verrassend aan kop, maar hij werd uiteindelijk gedeeld derde met de twee deelnemende grootmeesters. Felicitaties aan alle winnaars.

Alle uitslagen van het toernooi zijn online terug te vinden. We verwachten de komende dagen ook nog een aantal verslagen en foto's van het toernooi online te kunnen plaatsen. Laat het ons gerust weten als u leuke kopij heeft voor onze website. Alle deelnemers, bezoekers en betrokkenen bedankt voor weer een onvergetelijke dag!

🔗 Eindstanden
🔗 Eregalerij