Tobias Voege en Hing Ting Lai winnen 43e Nico Dekker Chrysantentoernooi

Zaterdag 24 september is alweer het 43e Nico Dekker Chrysantentoernooi gespeeld. Het werd weer een topfeest! Deze spannende editie kende uiteindelijk twee winnaars: Tobias Voege en Hing Ting Lai wisten 5,5 punt te scoren en dat was precies genoeg voor de eindwinst. Voor de slotronde stond Juan de Roda Husman nog verrassend aan kop, maar hij werd uiteindelijk gedeeld derde met de twee deelnemende grootmeesters. Felicitaties aan alle winnaars.

Alle uitslagen van het toernooi zijn online terug te vinden. Warner de Weerd heeft daarnaast traditiegetrouw een prachtig krantenartikel geschreven, de foto's en verslag van Piet M. Konijn staan op onze site en we hebben een ingezonden partij geplaatst. Alle deelnemers, bezoekers en betrokkenen bedankt voor weer een onvergetelijke dag!

๐Ÿ”— Eindstanden
๐Ÿ”— Eregalerij
๐Ÿ”— Foto's van Piet M. Konijn
๐Ÿ”— Verslag Piet M. Konijn (Dijk en Waard, Week 39) [digitale versie] [weblink]
๐Ÿ”— Verslag Warner de Weerd (NHD, 26 september) [digitale versie] [weblink]