Fietstocht Stichting Nut op zaterdag 10 juni

De Stichting Nut organiseert op zaterdag 10 juni een fietstocht waarmee sponsorgeld voor onze club kan worden opgehaald. Er is een route van circa 30 km uitgezet waarbij onderweg ook nog voor een versnapering wordt gezorgd. Het is de bedoeling dat de fietstocht als groep wordt gereden. Je mag ook familie, vrienden en kennissen meenemen. Per deelnemer ontvangt de vereniging € 40,- met een maximum van € 400,-. We hopen dus op minimaal 10 deelnemers namens sv Heerhugowaard!

Vertrek is om 10.45 vanaf tafeltennisvereniging DOV, Helena Nordheimland 5, 1705 LM Heerhugowaard. Aanmelden gebeurt door 1 persoon van de vereniging, door het ophalen van de stempelkaart, het vermelden van het aan jullie toegekende deelnemersnummer 92 (er wordt 1 stempelkaart per vereniging uitgereikt, hierop worden de namen ingevuld van degene die meefietsen). Tevens zal de routebeschrijving worden uitgereikt. Je dient als groep voor 14.30 weer te finishen en af te stempelen bij DOV.

Inmiddels hebben zich aangemeld:
1. Gerard Reijnen
2. Piet Konijn
3. Rob van Dijk
4. Henk de Waal
5. Dick Nicola
6. Maarten de Haas
7.
8.
9.
10.

Als je ook mee wilt rijden laat me het dan even weten (secretaris@svheerhugowaard.nl).

Rob Spaans