Ilja Schneider winnaar van geslaagd 44e Nico Dekker Chrysantentoernooi

Zaterdag 14 oktober is alweer het 44e Nico Dekker Chrysantentoernooi gespeeld. Het werd weer een topfeest! De winst ging naar trouwe deelnemer Ilja Schneider. Door in de slotronde GM Thomas Beerdsen te verslaan is Ilja de ongedeelde winnaar. Het podium werd vervolledigd door oud-Heerhugowaard lid Colin Stolwijk en Prajit Sai Kumar. Felicitaties aan alle winnaars.

Alle uitslagen van het toernooi zijn online terug te vinden. Warner de Weerd heeft weer een leuk artikel geschreven voor het Noordhollands Dagblad. Op de site van HMC Den Bosch heeft Rick Smit, winnaar van een ratingprijs en beste Heerhugowaarder, een stukje geschreven. Beide verslagen worden hieronder gedeeld. Wil jij ook jouw ervaringen van het toernooi met ons delen? Wij plaatsten het graag op onze website. Alle deelnemers, bezoekers en betrokkenen bedankt voor weer een onvergetelijke dag!

🔗 Eindstanden
🔗 Eregalerij
🔗 Verslag Warner de Weerd (NHD, 16 oktober) [weblink]
🔗 Verslag Rick Smit (HMC Den Bosch)