Richard op Rhodos


Richard op Rhodos
Onze clubgenoot Richard Gooijers speelt momenteel het WK schaken voor blinden en visueel beperkten (link). Wij wensen hem uiteraard een geweldig toernooi toe. Als begeleider van de Nederlandse delegatie is Kevin Tan naar Griekenland meegereisd. Kevin heeft ons een leuke update gestuurd na de 4e speeldag:
Op dag 4 van het World Chess Festival heeft de Nederlandse delegatie 5 punten gescoord! Coach Kevin Tan is erg tevreden over zijn blinde team. Richard Gooijers, NHSB-fanaat, wint overtuigend. Zonder enige blunders rondt hij een dappere partij af. Het is de eerste fantastische overwinning. Het maakt ons allen zeer gelukkig. Trots en blij op alle 7 (visueel gehandicapte) spelers.

Veel dank gaat uit naar de achterban, die ons door dik en dun gesteund heeft (en die altijd wel begrip heeft voor de vele perikelen die we ondervinden). Ook alle lof en eer aan Gerard en Marieke de Lange. Zij maken dit mooie WK voor velen mogelijk.

En tot de volgende. 😉