De vrijdagmiddaggroep..... deel 2

De tweede vrijdagmiddag competitie begon een beetje stilletjes. Ik was om vijf voor twee bij de Swan en zag buiten Siem Appelman lopen. Hij was al binnen geweest, maar er was niemand te bekennen. Ik kreeg weer een flashback naar de 1e vrijdagmiddag Soos die toen helemaal niet bleek te zijn. Siem stond op het punt weer naar huis te vertrekken toen gelukkig stipt om twee uur Eric aankwam. Even later stapte ook een nieuweling binnen, de heer Gerard van Calcar. Eric was getipt door Piet Konijn1 dat er iemand van buitenaf zou komen kijken, maar dat was niet deze meneer want die had de naam Piet Konijn nooit gehoord. Hij had over de vrijdagmiddag competitie in de krant gelezen en wilde vrijblijvend even kijken/meedoen. Enfin uiteindelijk waren we met zijn zessen. Een iets kleiner groepje dan de eerste keer, maar niet minder gezellig. William werd tegen Siem ingedeeld. Ondergetekende moest tegen de heer Rob Vos (De konijnen en hazen onder ons moeten oppassen. Er is een vos in ons midden!) en Eric ging de schaakkwaliteiten van de heer Calcar aan de tand voelen.
In de loop van de middag kwam Jessica ons verblijden met cake (mede mogelijk gemaakt door de Dekamarkt.nl, hoofdsponsor een zekere PK1). De cake was lekker, Piet. Dat ging erin als......cake! Jess heeft ook nog wat partijtjes gespeeld en ik heb ook wat vluggertjes gedaan tegen William en Siem, omdat onze "officiële" partijen al vlug tot een einde waren gekomen. Eric had echter een taaie kluif aan Gerard. Uiteindelijk werd deze partij overeengekomen met remise. Om half vijf was de middag weer ten einde en ging iedereen weer vrolijk op huis an.
Tot de volgende vrijdagmiddag.
Groets,
Martijn A.