Donderslagen en Bekerperikelen

In de strijd om het bekerkampioenschap ontmoette in de halve finale Oostrum United, FC Bakkerse Boys. Oostrum moest met tenminste 2 goals verschil winnen om zich te plaatsen. Dat zat er in de eerste helft goed in, want dankzij een stevige rugwind werd de defensie van Bakkerse Boys regelmatig onder druk gezet en kwam het slechts hier en daar tot een sporadische uitval. Na de thee, was het een geheel ander verhaal. Nu moest de keeper van Oostrum United regelmatig in actie komen om het doel schoon te houden. Met listig spel wist Bakkerse Boys de defensie van Oostrum United steeds bezig te houden hetgeen uiteindelijk in een fraaie treffer resulteerde, waarna de scheidsrechter meteen het eindsignaal liet klinken en er bij Bakkerse Boys een klein rondedansje gevierd werd.

De andere halve finale ging tussen SVWester en de Haas Forward. Er moest uitgeweken worden naar een ander veld, want SVWester kan op dit moment even niet beschikken over zijn eigen accommodatie. Ondanks een druilerige regen en het vreemde terrein, speelde SVWester een frisse en vrolijke pot en was de Haas Forward gedoemd tot passief spel. Ook na de rust konden de hunnen niet veel initiatief ontplooien en zo plaatste SVWester zich makkelijk als 2e voor de finale, die gespeeld gaat worden op donderdag 24 april.

Verdere uitslagen: Harkema Opeinde – Kozakken Boys nul – nul
Grave beneden de sluis + 10
Van Millingen tot St. Andries onveranderd